ZilPromatik V.3.0 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

     Sizleri alışılagelmiş klasik elektronik zil kutularından, seslerinden ve sıkça karşılaşılan arızalarından kurtarmamızı ister misiniz?… Ders başlama ve bitiş
lerini belirleyen bu sesli uyarıyı bırakın sizin için usanmadan, bıkmadan ve aksatmadan Zilmatik çalsın hem de sizin seçeceğiniz  melodilerle !. İstediğiniz mpve mid formatındaki bu parçaları zil sesi olarak teneffüslerde  çalacak müzikler olarak  seçebilir, dilediğiniz aralıklarla beğendiğiniz yada arzu edilen müziklerle değiştirebilirsiniz. Dershanenizdeki atmosferin biranda değiştiğine, öğrenciler üzerindeki olumlu etkisine tanık olacaksınız. Zilmatiği kullanacağınız bilgisayara ve bağlı bulunduğu amfinize kesintisiz güç kaynağı (ups) bağlattığınızda arıza yada duraksamadan yoksun olan Zilmatik, elektrik kesintisinde dahi zilinizi ve mplerinizi çalmaya devam edecektir.

   

    Özetle Zilmatik,   sizin programladığınız zaman aralıklarına (isterseniz içi ve sonu değişik
tanımlamaları ve değişik teneffüs dilimlerine) uygun olarak dilediğiniz zil ve melodi seçeneklerini kullanarak ders giriş çıkış
lerinizi takip eden bir programdır. İşini asla aktarmaz aksatmaz .

Sponsorlu Bağlantılar

     Ders giriş ve çıkış
lerini, öğretmen ve öğrenci zillerini ayırabilmenize imkan veren bu program dilerseniz teneffüslerde seçmiş olduğunuz müzikleri ses yayın sisteminizden de yayınlayabilir.

    Ders olmayan lerde yada derhal ihtiyaç üzerine tamamen devreden çıkarabilirsiniz . Tekrar çalıştırdığınızda kaldığı yerden işini yapmaya devam edecektir. Tek ihtiyaç duyduğumuz ilave donanım, bilgisayarın ses kartından amfi girişine olan  stereo  kablo bağlantısıdır. Program, bilgisayar ilk açıldığında otomatik olarak başlar ve görev çubuğunda kendisini aktif eder. Yine güvenlik sebebiyle bilgisayarın rastgele kapanıp zilinizin susmasını önlemek için görev çubuğundaki program simgesini kapatmadan bilgisayarın kapanmasına izin vermedik.

    Zillerinizin ve tenefüste çalıcak müziklerinizin ses şiddetlerini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

ZilPromatik V.3.0

Lütfen yorumlarınızda ZilPromatik V.3.0 crack, ZilPromatik V.3.0 serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

ZilPromatik V.3.0 Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar