Zello Walkie Talkie

Sponsorlu Bağlantılar

Zello Walkie Talkie

iPhone, iPad ve iPod Touch gibi İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için hazırlanmış Zello uygulamsı ile arkadaşlarınızla gerçek zamanlı sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Sesli sohbet uygulamalarının yaygınlaştığı bu son zamanlarda kullanabileceğiniz kaliteli bir sesli görüşme uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere masaüstü ve mobil yazılımı olan Zello çapraz platform desteği sunmaktadır. Arkadaşlarınızle gerçek zamanlı olarak görüşmenize olanak sağlar. İOS cihazınızı telsize döndürebilir ve anında onlarla konuşabilirsiniz.
Uygulama telsizde kullandığınız gibi iletişim kurmanıza olanak sağlamakta. Uygulamayı kullanabilmek içinöncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Zello hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yaparak arkadaşlarınızı listenize ekleyebilirsiniz. Listenizde ekli olan arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Kendi kanallarınızı oluşturmanıza olanak sağlayan uygulama ile kendi kanallarınızı oluşturabilir yada belli kanallara giriş sağlayabilirsiniz. Kanal odalarınızı şifreleyerek başka kullanıcıların girişini de engelleyebilirsiniz. Kaliteli bir uygulama Zello uygulamasını denemenizi öneririm.

Zello Uygulamasının Genel Özellikleri:
Kaliteli ses ve gerçek zamanlı görüşme
Mesaj gönderme
Kulaklık ile görüşme
Görüşme kaydı listesi
Arama uyarısı
Dokunmatik bildirimler
Kişisel ve toplu kanallar
Gereksinimler: iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. iOS 4.veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone için optimize edildi.
gezginlerr
Sponsorlu Bağlantılar