Yandex.Mail Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Yandex E-Posta ve Yandex Dosya Depolama Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Yandex.Mail artık mobil cihazınızda. Mevcut e-posta istemcileri gibi kullanabileceğiniz, tüm e-posta trafiğinizi yönetebileceğiniz özellikleri ile benzerlerinin en büyük rakibi olan ücretsiz bir hizmettir. E-posta, sohbet ve disk özelliklerini bir arada sunabilen nitelikli bir servis.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Mail ile yapabilecekleriniz:– E-posta gönderip alabilme ve dosya gönderebilme.- Otomatik bilgi mesajı çıkartabilme. Sürekli yenilemek zorunda değilsiniz.- Yandex.Maps servisi ile birlikte kullanarak konum bildirebilme.- Mesajlarınız arasında arama yapabilme.- Gruba mesaj yollayabilme. – Okunan, okunmayan ve diğer filtrelenen mesajlar arasında seçim yapabilme.- Yandex.Chat IM uygulaması ile senkronize çalışabilme ve yazışma geçmişini saklayabilme.- Yandex.Mail’i ayrıca kendi özel alan adınız ile kullanabilme.- Yandex.Disk servisi ile entegre çalışabilme ve 10GB ücretsiz disk alanını hemen kullanabilme.

Yandex.Mail

Yandex.Mail Ekran Görüntüleri

  • E-Posta Gönderme
  • Sohbet Ekranı
  • Gelen Kutusu
  • Yapılacaklar Listesi
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar