XYplorer Gezginler İndir Alternatif Windows Gezgini – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows Gezgini’ne benzer bir yapıya sahip olan Xyplorer, sisteminizde bulunan tüm dosyaları tanır, bilgi toplar size sunar, isterseniz raporlar. Çok yönlü bir programdır. MPve Video oynatabilir, imaj dosyalarını tanır, gösterir. MP3 dosyalarında gördüğümüz ID bilgilerini değiştirmenizi sağlar. Tüm bunları oldukça hoş bir arayüz içerisinde gerçekleştirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazı tiplerini gösteren üstelik Windows‘un kendi arama yazılımından daha fazla seçeneğe sahip bir yazılımdır. Windows denince aklınıza gelebilecek bütün her şeyi istediğiniz şekilde basit ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

XYplorer


XYplorer 12.0 için
Erdem ASLAN

Çok kaliteli bir program. windows’un explorer’dan daha iyi ve daha kullanışlı.

201- 16:05:2

 • XYplorer 12.0 için
  Cem AKAY

  Windows’un exploreryla kıyaslandığında kat daha iyi, çok gelişmiş özellikleri var ve yönetim tamamen sizin elinizde istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz programı. Ayrıca win explorer gibi yavaş değil, gerçekten çok hızlı ve yapısı pencere yapısı değilde sekme yapısı üzerine kurulmuş bence en iyi yönüde bu. Tavsiye ederim çok kaliteli bir program.

  Artı Yönleri: Hızlı, temiz, karmaşık değil Eksi Yönleri: ücretli

  3201- 23:33:2

 • XYplorer 11.90.0200 için

  ashill

  editör bu programa 4.vermiş herhalde yorumcular daha bilgili ki beğenmemişler. windowsun kendi gezgininden hızlı ve sekme özelliğiyle gayet kullanışlı. 30 sonunda bile programı kullanmayı devam edebiliyosunuz

  Eksi Yönleri: başlangıçta geç açılması

  1201- 17:24:4

 • XYplorer 11.90 için

  çok gereksiz ve windows gezginin yerini tutamaz

  Eksi Yönleri: çok ayrıntı var, ingilizce, yavaş çalışıyor

  201- 18:46:5

 • XYplorer 11.70 için
  zk134

  bence on numara bi progam windows gezginine on çeker full bulup kullancan aynı an onlarca klasör açabilirsin bi pencere içerisinde

  2201- 21:02:30

 • 1
 • 2
 • XYplorer

  XYplorer Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar