WindowZones Gezginler İndir Gelişmiş Antivirüs Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

En tehlikeli güvenlik tehditleri hiç kuşkusuz yeni virüsler ve spyware’lerdir. Bu tür tehlikeler antivirüs ve anti casus yazılım programlar ile belirlenmeli ve sisteminiz her zaman yeni çıkabilecek virüslere yada benzeri tehlikelere karşı cel durmalıdır. Bu cellemeler çoğu zaman
lar ve hatta ler sürebilir. Ve bu uzun süre sebebiyle yeni çıkmış tehlikeler internet tarayıcısı veya diğer internet ile alakalı programlar sayesinde sisteminize gelir ve bu tehlikelerin güvenlik yaması belkide ler sonra sisteminize indirilir. WindowZones celleştirme istemeden sisteminizi virüslere ve casus yazılımlara karşı korur. Üstelik bunu tüm internete bağlı çalışan uygulamaların içerisinde de yapar. Ayrıca diğer antivirüs ve antispyware yazılımları ile de uyumlu çalışabilir. WindowZones sistem dosyaları ve sistem ayarlarını her türlü tehlikeye karşı korumayı kendine göre edinmiş oldukça gelişmiş bir güvenlik programıdır. 

Antivirüs programınız daha cellemeyi beklerken siz yeni çıkmış tehlikelere karşı sisteminizi bu programla koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WindowZones’un, karşısında en ön safta yer aldığı tehlikeler:

 • Internet Explorer güvenlik açıkları (bilinen yada bilinmeyenler)
 • Hacker’lar, Intruder’lar ve kimlik hırsızları
 • Rootkit yükleyiciler
 • Spyware, Virüs, ve Adware indirmeleri
 • Kolay kullanıcı arabirimi ile kullanırken hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bu program ile sisteminiz ve uygulamalarınız artık daha da güvende olacak.

  WindowZones


  WindowZones için

  bence neiyi nne kötü ama microsoft yani!!!

  120- 11:53:3

  WindowZones

  Lütfen yorumlarınızda WindowZones crack, WindowZones serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  WindowZones Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar