Windows Live Messenger 2012 GEZGİNLER Bedava İndir Ücretsiz Download

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger 2012

Dünyanın En çok kullanılan anlık ileti programı olan MSN Messenger 2012 sürümü nihayet yayınlandı. 201sürümü hızlı resim galerisi oluşturma ve çektiğiniz videoları hızlıca Vimeo (video paylaşım sitesi)’ ya hızlıca ekleyebiliyorsunuz. Windows 8 bilgisayarlar için özel olarak video düzenleme eklentisi ile beraber yükleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger 2012 için en güzel ve gelişmiş özelliklerden biri de sesli ve görüntülü olarak kayıt gönderebiliyorsunuz. Daha önce Facebook ve LinkedIn için msn bağlantısı geliştirilmiş görüntülü olarak görüşebileceğiniz kişileri görebiliyorsunuz.

Microsoft son yaptığı açıklama ile 201yılında Skype ile yaptığı açıklama sonucu MSN desteğini kaldırarak, Skype ile ortak olmuştur. Hali hazırda var olan Messenger kullanıcıları Msn hesapları ile Skype üzerinden oturum açabilecek, kişileri ile aynı şekilde görüşmeye devam edebilcek.

MSN hesabı ile Skype üzerinden nasıl oturum açıldığını Msn Hesabı İle Skype Üzerinden Oturum Nasıl Açılır? isimli konumuzda adım adım anlatılmıştır.

gezginlerr

Sponsorlu Bağlantılar