Win8 StartButton Gezginler İndir Windows 8 için Başlat Menüsü Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Eski Windows sürümlerinde yer alan başlat butonunu özleyen Windows 8 kullanıcıları için pek çok yazılım üretildi ve bunların hepsi bir şekilde eski başlat menüsüne benzer bölümleri geri getirmek için kullanılıyor. Kullanabileceğiniz Windows başlat menüsü uygulamalarından bir tanesi ise WinStartButton ve uygulama vaad ettiği işlevi iyi bir şekilde yerine getirebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı kurmanızın ardından eski başlat butonunun aynısı tekrar yerine gelecektir ve tıklamanızın ardından standart iki panelli başlat menüsü karşınıza çıkacaktır. Favori programlarınız, Windows konumları, arama, çalıştırma ve yardım kutucukları da aynı şekilde kullanıma hazır olacaktır. Bunun yanında bilgisayarı kapatma, yeniden başlatma gibi seçenekler de unutulmamış.

Bunun yanında başlat butonuna sağ tıklayarak dilediğiniz gibi başlat menüsü stilleri seçebilir, menünün işlev ve görünümlerini değiştirebilir yahut Windows tuşunun işlevlerini ayarlayabilirsiniz. Ekran köşelerine geldiğinizde karşınıza çıkan özellikleri açıp kapatma gibi tercihlere da sahipsiniz.

WinStartButton

WinStartButton Ekran Görüntüleri

  • Başlat arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar