WikidPad Gezginler İndir Alternatif Not Defteri ve Text Editörü – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çıktığı günden bu yana hızlı bir yükseliş yakalayan “Wiki” mantığı artık özgür bir ansiklopedi olmanın da ötesine geçmiş bulunmakta. Artık her site veya oluşum kendisine ait Wiki sayfaları oluşturabiliyor ve yayınlayabiliyor. Wiki dünyasının yazılım bölümüde de birbirinden farklı programlar geliştiriliyor. WikidPad de bunlardan birtanesi.

WikidPad fikirlerinizi, düşüncelerinizi, yapılacak işlerinizi, bağlantılarınızı veya aklınıza gelen yazılabilir her şeyi kendi oluşturduğunuz düzende barındırmanıza olanak sağlayan gelişmiş bir not defteri. Ücretsiz bir metin editörü olarak da nitelendirebileceğimiz WikidPad ile bilgisayarınızda kaydetmiş olduğunuz notlarınızı ve dokümanlarınızı Wiki mantığı ile hazırlayabilecek ve düzenleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hazırladığınız metinleri, notları vb. şeyleri bir Wiki sayfası gibi önizleme yapabileceğiniz WikidPad programı ile belirlediğiniz bağlantılara wiki linklerini kolaylıkla yerleştirerek dışarıdan bilgilendirmeler kullanabilirsiniz.

Kolay arama yapabilme, linklendirme, otomatik tamamlama, HTML olarak kayıt alma, wiki dosyalarını açma vb. birçok ek seçenek ve özelliğin bulunduğu bu program tüm işletim sistemlerine destek sunması, sade yapısı ve basit arayüzü ile dikkat çekiyor.

WikidPad


WikidPad için

VALLA BILMIYORUMSIMDI INDIRIYORUM

2200- 16:16:4


 • WikidPad için

  güzelmiş 😉

  2200- 21:17:0

 • WikidPad

  WikidPad Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar