WhatsApp Messenger GEZGİNLER Bedava İndir Ücretsiz Download

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger

Öncelikle WhatsApp programının ne işe yaradığını ve nasıl kullancağınız hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile ücretsiz mesaj gönderme ve alma programı olarak bilinir. Aslında bu programa kısaca Mobil MSN diyebiliriz neden Mobil MSN çünkü bu program ile MSN programı ile yaptığınız bir çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. WhatsApp Messenger ile arkadaşlarınız ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşma, ses kaydı gönderme, resim paylaşımı, dosya gönderme gibi bir çok etkileyici özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Programı yükledikten sonra telefon numaranızı girdikten sonra telefon rehberinizi hızlı bir şekilde tarar rehberinizde WhatsApp programını kullanan arkadaşlarınız ile ücretsiz bir şekilde mevcut internet bağlantınız, üzerinden mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Bu yazılım mobil iletişim programları arasında en çok kullanılan, ücretsiz uygulamalar arasında birinciliğini koruyan ve herkez tarafından onaylanan bir yazılımdır.

Ayrıca programın sizlere sunduğu en önemli özelliklerden birinden bahsetmek istiyorum, Çevrim Dışı ileti gönderme; bu özellik sayesinde siz çevrim dışı olduğunuz da size gönderilen iletileri saklar ve oturum açtığınız da sizlere sunar.

Programın bir eksi yönünden de bahsedeyim, programı ilk bir yıl boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz bir yıl sonunda 0,9$ ücret ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

gezginlerr

Sponsorlu Bağlantılar