WhatPulse Gezginler İndir Mac için Bilgisayar Kullanım İstatistikleri Uygulaması (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

WhatPulse programını kullanarak Mac’inizde gerçekleştirdiğiniz neredeyse herşeyi kayıt altına alabilir ve bilgisayarınız üzerinde çok daha yüksek bir denetim elde edebilirsiniz. Program klavye kullanımınızdan tutun da fare istatistiklerinize, uygulamalarınıza ve internet trafiğinize kadar pek çok alanda kayıt tutabiliyor ve böylece daha sonra detaylı bir şekilde bunları takip etme olanağına sahip oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda kendi web sitesinde diğer kullanıcıların istatistikleri barındırıldığı için sizde istatistiklerinizi gönderdikten sonra diğer kullanıcılar ile kendi Mac kullanım şeklinizi karşılaştırabilirsiniz.

Bilgisayar açılışında sistem mesajlarının okunmasını sağlayan bir servisi başlatan program böylece klavye tuşlarından tutun da sistem içerisinde gerçekleştirilen işlemlere kadar pek çok konuda takip gerçekleştirebiliyor. Eğer güvenlik düzeyinize önem veriyorsanız program sizin için uygun olmayabilir ancak programın işlevlerine ihtiyaç duyan kullanıcıların kullanmaktan keyif alacaklarına eminim.

WhatPulse

WhatPulse Ekran Görüntüleri

  • Fare kullanımı
  • Program kullanım istatistikleri
  • Ağ trafiği
  • Sistem bilgisi
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar