Weeny Free Duplicate Finder Gezginler İndir Eş Dosya Bulma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Weeny Free Duplicate Finder bilgisayarınızda bulunan eş dosyaları kolayca bulmak ve kaldırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama istediğiniz sürücüler üzerinde derin bir tarama işlemi gerçekleştirir ve fotoğraf, müzik, video, word belgeleri, metin dosyaları ve benzer daha birçok veri dahil olmak üzere tüm çift dosyaları bulur ve sonrasında silme, taşıma, kopyalama gibi işlemler için listeler.

Ayrıca tarama işlemi sonrasında hangi dosya türlerinden kaçar adet eş dosya olduğuyla ilgili istatistiksel veriler görsel olarak kullanıcılara gösterilmektedir. Tarama sonuçlarını gördüğünüz zaman şaşırabilirsiniz çünkü program diğer birçok programa göre çok daha derinlemesine bir tarama yapmaktadır ve neredeyse tüm eş dosyaları eksiksiz bir şekilde listeler.

Bilgisayarınızda yer alan eş dosyaları bulmak ve gereksiz olanları kaldırarak sabit diskleriniz üzerinde ekstradan yer açmak istiyorsanız Weeny Free Duplicate Finder‘ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Weeny Free Duplicate Finder

Weeny Free Duplicate Finder Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar