Webnote by HopIn Gezginler İndir Web Sitelerinden Not Alma Destekli Tarayıcı (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Webnote uygulaması ile iPad cihazlarınızda kolayca istediğiniz bilgileri kısa yollara eklemeniz, biriktirmeniz ve paylaşmanız oldukça kolay hale geliyor. Uygulama ile dijitalde yer alan tüm bilgileri beraberinde gelen sanal kutucuğu kullanarak saklamanız, dikkatinizi çeken noktaları not etmeniz, üzerine notlar düşmeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Bağımsız bir web tarayıcı gibi işlev de gösteren uygulamanın parmak hareketlerinize dayalı kısayol desteği ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde internet sitelerinde yakaladığınız içerikleri Twitter, Facebook ve diğer ağlardaki takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

Yani hoşunuza giden bir yazı, bir resim veya bilgiyi hemen arkadaşlarınıza göndermek için tek yapmanız gereken uygulama ile web sitelerini gezerken almak istediğiniz bölgeyi seçmek ve hangi uygulama ile gönderileceğini belirlemek.

Arkadaşlarınızla bilgi paylaşmanın yanında kendiniz için notlar saklamak isterseniz de uygulamayı rahatça kullanabilir ve sonunda kenara sakladığınız her şeyi toplu halde inceleyebilirsiniz.

Webnote by HopIn

Webnote by HopIn Ekran Görüntüleri

  • Not yazma ve paylaşma
  • Video gönderme
  • Resim paylaşma
  • Uygulama arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar