Weather Beetle Gezginler İndir Hava Durumu Öğrenme Uygulaması – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Weather Beetle programı bir hava tahmini ve hava durumu uygulaması olarak işini oldukça iyi yapanlar arasındaki yerini almış durumda. Uygulama ücretsiz olmasının yanında dünyanın istediğiniz yerinden hava durumu ve tahminlerini almanızı sağlayabiliyor. Tüm bunları sağlarken de sade ve temiz arayüzü, gelişmiş farklı gösterim araçları sayesinde daha da anlaşılır hale geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

NOAA hava durumu servisinin bilgilerini kullanan program grafik radarı ve uydu görüntülerine de sahip ve METAR yazı görüntülenmelerini de yapabiliyor. Her ne kadar ABD odaklı gibi görünse de dünyanın her yerinden hava durumu bilgilerini elde edebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında sadece hava sıcaklığını değil, aynı zamanda hava basıncını ve rüzgar hızı ile yönünü de belirtebilen uygulama aynı anda birden fazla konumun da listelenmesini ve ölçümlenmesini sağlayabiliyor.

Veriler
lik olarak uygulama içerisine çekiliyor ve böylece NOAA hava istasyonlarından elde edilen tüm hava bilgilerini siz de görebiliyorsunuz. Basit uygulamalardan ziyade biraz daha detaylı ve profesyonel takip yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Weather Beetle

Weather Beetle Ekran Görüntüleri

  • Birden fazla konum takip edebilme
  • Sıcaklık, basınç ve rüzgar
  • Harita görünümü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar