WAMP5 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

WAMPApache, PHP5, MySQL database, PHPmyadmin ve SQLitemanagerı bilgisayarınıza kurmanıza yardımcı olan bir servis ayarlayıcı. Prensip olarak sizleri PHPnin yeni versiyonu olan PHPile tanışmanızı ve öğrenmenizi sağlamak olsada bir çok başka özelliklede sizlere yardımcı oluyor. WAMPtray icon olarak bilgisayarınızda servis ayarlıyıcısı olarak bulunuyor. Bunun sayesinde WAMPin tüm ayarlarını ve tüm servislere ulaşımınız artık çok daha rahat.

Sponsorlu Bağlantılar

WAMPi yüklediğinizde tüm dosyalar seçtiğiniz bir klasörün içine kopyalanıyor. Conf dosyaları daha sonradan seçtiğin bu klasöre göre modifiye ediliyor. Aynı zamanda “www” klasörü gibi bir dosya daha yükler buda Dökümanlarınızın Rootu oluyor.

Yüklemenin sonunda, WAMPotomatik olarak Apache ve MySQL servislerinide kuruyor: · service’ wampapache’: apache servisi · service ‘wampmysql’: mysql servisi WAMP5’ın yüklemesi kompakt olarak karşımıza çıkıyor buda bütün dosyalar WAMPklasörüne yükleniyor anlamına geliyor. Sadece MySQL conf (usually my.ini) dosyası Windows klasörüne kopyalanıyor ama “mpwamp.ini” olarak diğer yüklemelere sorun çıkarmamak adına.

WAMP

WAMPEkran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar