Walking Dead: The Game Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod için Walking Dead Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

iOS için geliştirilen The Walking Dead oyunu Around Every Corner hikayesi ile seriyi dörtledi. Oyun için dördüncü hikaye olarak sunulan Around Every Corner da zombiler ile savaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Oyun için zombiler ile birlikte korku temasının ön plana çıktığını söyleyebiliriz ancak klasik zombi oyunlarından farklı olarak sadece The Walking Dead‘ın grafikleri ve oynanışı var demek yanlış olmaz. Çünkü serinin 4. yapımı da olsa farklı bir hikayesi yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Serinin 4. bölümüne direk olarak ulaşamıyorsunuz. Walking Dead oyunu içinde bulunan Episodes menüsü altından satın alabileceğiniz Around Every Corner 8.99TL ancak oyun içerisinde bulunan diğer serileri de aldığınız zaman oyun 26.99TL olarak indirim yapıyor. Bu fiyat ise oyun içerisinde bulunan 2. yapımdan 5. yapıma kadar olan hikayeleri kapsıyor. Bu şekilde almak istemez iseniz de hikayeleri tek tek 8.99TL den satın alabiliyorsunuz.

Walking Dead: The Game

Lütfen yorumlarınızda Walking Dead: The Game crack, Walking Dead: The Game serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Walking Dead: The Game Ekran Görüntüleri

  • Lisans:

    Ücretli

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar