VirusBuster Professional Gezginler İndir Profesyonel Virüs Koruyucu – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

VirusBuster Professional, bilgisayarınızda geniş anlamda bir koruma sağlayabilecek, profesyonel antivirüs programıdır.

Yaptığınız lük işlemlerden, ofis uygulamalarınıza, e-posta trafiğinize, internet işlemlerinize ve kullandığınız programlara kadar her türlü alanda analiz ve taramalarıyla geniş güvenlik koruması sağlar ve bilgisayarınıza sızmaya çalışan her türlü zararlı spam, trojan, solucan ve virüse karşı koyarak daima güvende kalmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Artan tehlikelere karşı veritabanı cellemesi

celleştirme mekanizmasını kullanarak yeni virüslere karşı koruma geliştirmekte ve çok fazla zaman harcamadan yapılan cellemelerle tehlikelere karşı her zaman hazır olarak koruma yapmaktadır.

Kolay kullanım

Profesyonel bir sisteme sahip olmakla birlikte, sade ve pratik işlem yeteneğine sahip arayüzü sayesinde yeni başlayan kullanıcılar için dahi kullanımı kolaydır. Standart ayarları sayesinde kullanıcıya çok fazla iş bırakmayan yapısı ile aynı zamanda kullanıcının istediği zaman kendine özel ayarlar yapabilmesine de olanak tanımaktadır.

Çok yönlü müdahale

Otomatik çalışabilen sistemi sayesinde program kendi cellemelerini, güvenlik veritabanını düzenlemelerini ve otomatik taramalarını yapabilmektedir. Bu sayede kullanıcının her zaman birebir müdahalesi gerekmemekte ve virüslere karşı anında müdahale sistemi devreye girmektedir.

Komple koruma

Anlık koruması ve filtreleme sistemi ile bilgisayarınızdaki tüm işlemleri taramasından geçirerek, güvenilir işlemler yapabilmenize olanak tanır. Standart koruması ile bilgisayarınızı korur, filtre sistemi ile de internet veri alışverişinizi takip eder ve HTTP, FTP protokolleri ile POP3, SMTP, IMAP posta trafiğinizi denetleyerek merkezi koruma sağlar.

Admin paneli

Gelişmiş yönetici paneli sayesinde kendinize özgü ayarlamalarınızı yapabilir, gerekli uygulama ve diğer kullanıcı işlemlerini engelleyebilirsiniz.

Üstün performans ve etkinlik

Gelişmiş, profesyonel tarama motoru ile tehlikelere karşı derinlemesine analizleme sistemini kullanır. Etkili çalışma performansı ile; virüsler, solucanlar, truva atları, gizli virüsler bilgisayarınıza zarar veremeyecektir.

Sistem Gereksinimleri:

 • 400 Mhz işlemci
 • Minimum 80 MB boş disk alanı
 • Internet Explorer ve daha yüksek sürüm
 • Not: Deneme sürümünde yalnızca farklı kısıtlama bulunmaktadır. 30 lük kısıtlama ve ekranda çıkan satın alma yönlendirmesi. 30 boyunca tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

  VirusBuster Professional

  VirusBuster Professional 6.0.200 için

  teşekkrüler mükemmelbundan daha iyi olmazdı başarılarınızın devamını dilerim

  2201- 12:08:3


 • VirusBuster Professional için

  Oha.2tane virüs buldu bende.Ayrıca sadece bir şeyi tarayınca tane virüs buldu.Bir daha dedim yine tane.Bulup silmiyor mu anlamadım.Baya yaptım o taramayı,hepsinde tane virüs buldu.Üstte de duyarlılık yüksek,farkedilen virüsler öldürülecek diyor.Hiç bir şey yaptığı yok.Ayrıca karantinaya alınacak diyor,karantina bomboş…

  120- 16:23:0


 • VirusBuster Professional için

  çok iyi bir poroğaram herkeze tavsiye ederim

  200- 14:55:1


 • VirusBuster Professional için

  güzel bir antivürüs. dün indirdim cok beğendim sağolun

  200- 14:39:1

 • VirusBuster Professional

  Lütfen yorumlarınızda VirusBuster Professional crack, VirusBuster Professional serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  VirusBuster Professional Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar