Video Converter 2007 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek kalitede video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne izin veren profesyonel / kullanımı kolay bir video dönüştürme aracıdır.

Birçok video formatına destek veren ve bu formatlar arasında yüksek kalitede video dönüşümü yapabilmenizi sağlayan, profesyonel olmasının yanı sıra kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Video format dönüşümü yapabilmesinin yanısıra bazı videolar üzerinde birtakım ses ve görüntü düzenlemeleri de yapabilmenize imkan tanır.

Birçok mobile aygıtın (Nokia, Motorola, Siemens vb.) desteklediği 3GP formatına da kolayca dönüşüm yaparak, video izleme kayfini cebinize taşır. Aynı zamanda çevirdiğiniz bu videolarınızı da İpod’unuzda izleme fırsatı bulursunuz.

* 3GPP, AVI ve MOV video formatlarını desteklemesinin yanısıra, videolarınızdaki sesleri videonuzdan ayırarak MP3, OGG ses formatlarına dönüştürüp bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar.

Video Converter 200

Video Converter 200için

BEN PROGRAMI İNDİRDİM KURDUM FAKAT AÇARKEN BANA"PLEASE INSTALL QUİCKTİME" MESAJINI VERİYOR NE YAPMALIYIM CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Quicktime adlı uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir.

2200- 10:14:5

 • Video Converter 200için

  Ne diyeyimki harika olmuş, en çok göze batan kısmı ise kolay ve hızlılığı, ilk başlarda biraz zor alıştık ama gerçekten harikaymış yapanların ellerine sağlık

  1200- 20:26:5

 • Video Converter 200

  Lütfen yorumlarınızda Video Converter 200crack, Video Converter 200serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar