Ultracopier Ultimate Free Gezginler İndir Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Ultracopier Ultimate Free programı bilgisayarınızın kopyalama ve taşıma işlemlerini çok daha hızlı ve kolay hale getirebilen ücretsiz bir uygulama. Özellikle Windows’un kopyalama ve kesme işlemlerinin dengesiz, durdurulamayan ve performans sorunları yaşayan yapısının aksine tüm bunları sorunsuzca yürütebilen Ultracopier Ultimate Free bir süre sonra vazgeçilmez programlarınızdan birisi haline gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın temel yetenekleri arasında kopyalama ve taşıma işlemlerini duraklatabilme, devam edebilme, transfer ayarlarının değiştirilebilmesi, hata raporlarının ve çakışmalarının bildirilmesi gibi Windows’ta pek de yer almayan özellikler yer alıyor. Özellikle sık sık büyük boyutlu dosyalar yahut binlerce çok küçük dosya transfer edenlerin kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

Bu yeteneklerin yanında Ultracopier Ultimate Free’nin bir özelliği ise bilgisayarınızın işlemcisi yerine ekran kartı işlemcisini işlemlerde kullanarak çok daha fazla performans sunabilmesi. Böylece işlemciniz standart işlerinizi yapabilmek için çalışırken program dosya kopyalama ve taşıma işlemlerinde ekran kartınızı kullanacaktır.

Ultracopier Ultimate Free

Ultracopier Ultimate Free Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Arayüz seçenekleri
  • Kopyalama motoru
  • Temalar ve ayarlar
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar