TweakVI Basic Gezginler İndir Windows Vista Ayarlama Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

TweakVI, Vista için yazılmış yardımcı bir uygulama. Windows Vista’nın birçok gizli ve ulaşışması zor özelliğini kolayca değiştirmenize izin veren TweakVI, masaüstünüzü özelleştirmenize, Internet Explorer’ınızın özelliklerine ulaşmanıza, Vista’nın başlangıç (boot) liklerini değiştirmenize, sistem konfigürasyonunu görüntülemenize olanak tanıyor. Ücretsiz olarak kullanıma sulunan TweakVI Basic’in daha fazla özelliğe sahip ücretli sürümüleri de bulunmkatadır.

TweakVI Windows Vista’yı özelleştirmek ve optimizasyon yapmak için tasarlanan ilk yazılım. Vista’nın yüzlerce gizli özelliğine ulaşmanız dışında, bilgisayarınızı optimize etmek içinde kullanabiliceğiniz bu program ile Windows Vista kurulu bilgisayarınızdan en iyi performansı almanız için yapmanız gereken ayarları bu yazılım sayesinde rahatlıkla yapabiliceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer tweaking araçlarına göre TweakVI birçok özelliği bir arada tutmasıyla Windows ayarlama konusunda herzaman önde olmuştur. Gayet güvenilir olan bu programla Vistanın registrysini temizliyebilicek, aktivasyon sistemini, yazılım kısıtlamalarını ayarlıyabiliceksiniz.

TweakVI ile 25MB’lık bir sürücü oluşturup sisteminizdeki özel bilgilerinizi saklayın, RAM’inizi en üst düzeyde kullanın, TrueType fontlarınızı yönetin, internet bağlantınızı hızlandırın bütün bunları sade bir arayüzü sahip kolay kullanımlı bir araç ile rahatlıkla gerçekleştirin.

TweakVI Basic

Lütfen yorumlarınızda TweakVI Basic crack, TweakVI Basic serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

TweakVI Basic Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar