True Connect v 2.0 İndir (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

True Connect ile cep bilgisayarınızı kullanırken işlem yaparken dokunmatik ekranlar, bluetooth klavyeler veya kalemler ile uğraşmak yerine artık bunları masaüstü bilgisayarınızda klavye mouse’unuz ile halledebilirsiniz. Özellikleri az ama öz olan bu programı kullandıkça daha da bağımlısı olacaksınız.

 

Özellikleri:

 

Mobil bilgisayarınıza bu program ile klavye ve mouse ile bağlanın. Mobil Pc’nizi masaüstü bilgisayarınızda kullandığınız klavye ve mouse ile kullanın. Masaüstü monitörünüzü kullanın. Mouse imleci ile menülere mesajlara ve diğer istediğiniz her yere ulaşın. Klavye ile metin yazın. Artık diğer klavyelere veya pad’lere ihtiyaç duymayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

SMS Metin Mesajları artık Microsoft Outlook ile senkronize hale getirildi. Sms’lerinizi nereden gönderiyorsanız aynı bölümden email hesabınızı da kontrol edebilirsiniz. TrueSMS dosyası ile Microsoft Outlook’u da kullanabilir ve gelen mesajları gönderilen mesajları silinen mesajları görebilirsiniz. Metin mesajları bağlantı ile ilişkili olarak gönderilmekte. Bu demek oluyor ki mesajınızı yazdığınız zaman bağlantı yok ise True Connect bağlantıyı bulduğu anda otomatik olarak metin mesajını gönderiyor. Yeni bir SMS yaratırken yada gelen bir mesajı cevaplarken bunu email olarak gönderebilme imkanı da sunuyor. Bir bağlantı listesi oluşturun. On-Screen Connect ile klavye ve mouse ile masaüstü bilgisayarınızın monitöründen cep bilgisayarınızı kontrol edin. Bu özelliği açtığınız zaman küçük birpencere masaüstü bilgisayarınızın monitöründe belirecektir. Farenizi bu pencerenin üstüne götürdüğünüzde mobil bilgisayarınızın ekranına geçecektir fare. Ve bu sayede mobil bilgisayarınızda istediğiniz çoğu şeyi fareniz ile yapabilicek duruma geleceksiniz. Xdijital zoom ile mobil pc nizin ekranını daha da yakından görebilirsiniz. Gerçekten çok kullanışlı bir özellik. Tam ekran modunda ise en geniş çalışma ekranına sahip olursunuz. True Connect ile erişebileceğiniz bazı özellikler Metin veya email okuma, cevaplama, gönderme Mobil bilgisayarınızda internet browser’ı olarak masaüstü bilgisayarınızdaki browser’ı kullanabilme Mobil bilgisayarınızdaki mp3’leri masaüstü bilgisayarınızda bulunan mpçalar ile dinleme imkanı Mobil bilgisayarınızın ayarlarını rahatça değiştirebilme ve kişiselleştirebilme imkanı, email sunucu ayarlarını düzenleme imkanı Dokunmadan telefon edebilme ve arama kabul etme özelliği (handsfree) Mobil bilgisayarınızdaki oyunları masaüstü bilgisayarınızdaki klavye ve fare ile oynayabilme imkanı. Bağlantılara, özelliklere ve email hesaplarına masaüstünüzdeki programlara gerek kalmadan bakabilme Mobil bilgisayarınızı normal bir bilgisayar gibi kullanma kolaylığı True Connect diğer mobil-masaüstü emülatörlerini siler Mobil bilgisayarınızdaki ekranın görüntüsünü alabilme özelliği de oldukça güzel bir yanı bu programın. Bilgileriniz taşıyın Kesin/Kopyalayın/Yapıştırın. Mobil Pc’den bilgisayara Bilgisayardan Mobil Pc’ye Bir Mobil Pc’den bir diğerine ActiveSync ile Mobil Pc’nizden bilgisayarınıza kolayca bağlanın. Diğer emülatörler bir çok elle ayar gerektirdiğinden True Connect bu soruna çözüm getirerek neden iddialı olduğunu göstermiş. Bağlantı ayarları oldukça kolaydır. Her hangi bir donanım yüklemeyi gerektirmeden sadece ActiveSync ile her hangi bir windows mobil bilgisayar ile bir masaüstü bilgisayarı birbirine bağlar Windows Smartphone, PocketPC ve PocketPC telefonları destekler.

Bu sektörün en gelişmiş kuruluşlarının takdirlerine sahip bir program. Smartphone & PocketPC Magazine en iyi yazılım dalında finalist olmuştur. 200 200UK Anglian Business Award Winner teknolojik yazılım dalında en iyi yazılım. Microsoft Mobile2Market logo sertifikalı. Orange firmasının testinden başarı ile geçmiş bir program.

True Connect v 2.0

Lütfen yorumlarınızda True Connect v 2.0 crack, True Connect v 2.0 serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Lisans: Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar