Triposo Gezginler İndir iPhone ve iPad için Gezi Rehberi Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Triposo uygulaması hem iPhone hem de iPad cihazlarınız için kullanabileceğiniz bir ülke ve şehir rehberi uygulaması. Standart kitap rehberlerin ümüzde giderek daha da az kullanıldığı ve mobil cihazların sağladığı imkanların rehberlerin yerine geçtiğini hepimiz biliyoruz. Triposo bu durumu kendi lehine kullanıyor ve hem yurtiçi hem de yurtdışı gezilerinizde kullanabileceğiniz kaliteli bir rehber uygulama haline geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olan uygulama aynı zamanda dosyaları önden indirmenizi de sağlıyor ve böylece internet bağlantısına sahip olmadan da çalışabiliyor. Neredeyse dünyadaki bütün ülkeleri içerisinde barındırması sayesinde her yerde en çok ilginizi çekebilecek yerleri bulabileceğiniz Triposo aynı zamanda özel şehirler için de ayrıntılı rehberlere sahip.

Sadece turistik mekanların değil aynı zamanda şehir ve ülkelerdeki restoranlar, gece hayatı seçenekleri, para birimi dönüştürücü, hava durumu ve kullanışlı cümleler de barındırması sayesinde gezilerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey uygulamaya dahil ediliyor. Belli aralıklarla cellenmesi sayesinde ise her zaman en cel en yeni bilgilere erişiminiz oluyor.

Triposo

Triposo Ekran Görüntüleri

  • Mekan rehberleri
  • Şehir haritası
  • Şehir bilgileri
  • Görülecekler listesi
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar