ToDoList Gezginler İndir Not Alma ve Hatırlatma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Tamamlamanız gereken tüm görevleri takip etmeye çalışmak normal şartlar altında gerçekten çok zordur. ToDoList adlı başarılı yazılım yardımıyla lük olarak tüm yapmanız gerekenleri not alarak kolayca takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program gayet anlaşılabilir temiz bir arayüze sahiptir ve yazılım tüm ana fonksiyonlarını anlatan kısa bir öğretici sihirbazı içerisinde barındırmaktadır.

Yapmanız gereken görevleri tarihleriyle birlikte oluşturabilir ve yapılması gereken görevleri birbirinden ayırmak için kişiselleştirebilirsiniz.  Ayrıca görevlerinize 1’den 10’a kadar rakamlar atayarak önem seviyelerini belirleyebilir, görevi tamamlamanız gereken tahmini süreyi belirleyebilir veya görevlerinize bir renk kodu atayabilirsiniz. Hatta listenizde yer alan görevleri başka kullanıcılara bile atayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz görevlerle ilgili yorum bölümleri ve ek notlar alma şansınız da bulunan yazılım üzerinde aldığınız notları gelişmiş metinler şeklinde oluşturabilirsiniz. Yazı tipi, boyutu, hizamala, renk ve tablo oluşturmak tamamen sizin elinizde.

Tamamlamanız gereken görevlerin bitiş tarihleri yaklaştıkça yüzdelik ifadelerle ilerleme durumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Tüm görevlerin başlangıç ünü, bitiş tarihini ve çalışma durumu gibi kriterlerini ayrıca filtreleyebilirsiniz.

ToDoList‘in ayarlar bölümünden isterseniz arayüz dilini değiştirebilir, belirli özelliklere kısayol tuşları atayabilir hem de arayüz görünümünü özelleştirebiliriz.

Sonuç olarak ToDoList bilgisayarınızda yer alması gereken kullanışlı uygulamalardan birisidir. Programı ilk kez kullanacak olan kullanıcılarımız biraz zorlanabilirler ama zaman geçtikçe yazılımdan keyif alacaklarına eminim.

ToDoList


ToDoList 6.4.için

Gonomon

Windows Ultimate’de yapışkan notlar var onlara yazabilirler aslında 😉 / Windows’un diğer sürümleri için değil ama sadece söyledim.

1201- 16:02:4

ToDoList

ToDoList Ekran Görüntüleri

  • Ana Ekran
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar