THE LOST TITANS KAYDOL OYNA ÜCRETSİZ İNDİR YÜKLE DOWNLOAD

Sponsorlu Bağlantılar
418775_437113333033819_491964677_n[1]

Büyük bekleyiş sona erdi. The Lost Titans açık beta sürümü ve tamamen Türkçe içeriğiyle oyuncularını selamlamaya hazır.

Uzun süredir adından söz ettiren ve çıkışı beklenen, RPG dünyasının yeni oyunu The Lost Titans, 2013’te MMORPG listelerindeki yerini almaya hazırlanıyor. Konusunu Yunan, Mısır ve Atlantis mitolojilerinden alan The Lost Titans, oyuncularının beklentisini fazlasıyla karşılayacak. Atlantis’in bilinmezlikleri, Mısır’ın gizemli ve bir o kadar renkli tarihi kültürü ile dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkaracak.

Sponsorlu Bağlantılar

1354087003_large[1]

The Lost Titans’da oyuncuları bekleyen gelişmiş PVP ve PVE alanları da var. Oyuncular, görevlerle birlikte girecekleri zindanlara arkadaşlarını davet edebilir, sınıflar arası mücadelelerde onların yardımıyla güçlerine güç katabilirler! Ayrıca TLT’de bulunan Hanedan arasında yaşanan topluluk savaşlarıyla heyecanın ve gerilimin dozu bir kat daha artarken, oyunculara kendi Lonca’larını kurarak şöhretlerine şöhret katacak savaşlara da öncülük edebilme imkanı da sunuluyor. Oyunculara bu epik macerada çeşitli evcil hayvanlar, binekler, büyülü silahlar ve zırhlar eşlik ediyor.

The Lost Titans ekibinin oyunun açılışı şerefine güzel sürprizler yapacağını da şimdiden bilmenizi isteriz. Gelişmeleri takip etmek için oyunun Facebook sayfasına buradan, resmi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar