The GodFather Gezginler İndir Müzik Dosyaları Etiket Düzenleme ve Organizasyon Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Bilgisayarınızda bulunan müziklerin yönetimi özellikle yüzlerce albüm ve binlerce şarkı ile uğraşıyorsanız zaman içerisinde içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. The GodFather programı bu karmaşıklığa çözüm olarak hazırlanmış ve elinizdeki ses dosyalarının adlarını değiştirmenizi, etiketlerini düzenlemenizi ve diğer bilgilerini ayarlamanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar arayüz anlamında çok iyi bir görsellik sunmasa da pratik olmak üzerine kurulu bir sistemi var ve her şeyi ana ekranından ayarlayarak çözüme ulaştırabiliyorsunuz. Tabii ki her şeyin tek bir ekranda olması ilk bakışta kafanızı karıştırabilir ancak zaman içerisinde hepsine hakim olabiliyorsunuz.

ID3v1, ID3v, Ogg Vorbis yorumları, online kapak fotoğrafları gibi pek çok konuda destek sunan The GodFather, aynı zamanda birbirinin aynızı olan müzik dosyalarını hızlıca temizlemenize de imkan tanıyor. MP3, OGG, MPC gibi müzik dosya formatlarını çok hızlı ve toplu bir şekilde WAV dosyalarına da dönüştürebilmesi sayesinde bir nevi dönüştürücü işlevi de üstlenen programı seveceğinize eminim.

The GodFather

The GodFather Ekran Görüntüleri

  • Dosya organizasyonu
  • Dosya dönüştürme
  • Kütüphane
  • Dosya düzenleme
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar