TEncoder Gezginler İndir Video Format Dönüştürme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

TEncoder yazılmı bir video dönüştürme programı ve tüm dönüştürme işlemlerinizin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama Mencoder ve FFMpeg altyapısını kullanarak video encoding işlemlerini tamamlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Neredeyse bütün video dosya formatlarını birbirine dönüştürebilen program, eğer altyazı dosyalarınızın adları video adlarıyla aynıysa altyazıları da video içerisine gömüyor ve aynı anda farklı encoderı kullanmanıza imkan veriyor.

İşlemcinizin tüm çekirdeklerini kullanabilen program böylece performanslı ve hızlı bir şekilde çalışabiliyor. Çıktı verebildiği video codecler Mpeg1, Mpeg2, Xvid, Mpeg4, H264, FLV, WMV ve çıktı verebildiği ses codecleri ise MP3, WAV, AAC, OGG Vorbis, AC3, Mp2 olarak belirlenmiş.

Sahip olduğu kolay ve hızlı kullanılır arayüz sayesinde videoları dönüştürmenin mümkün olduğu program aynı zamanda sıraya birden fazla video sokmanızı sağlarken gelebilecek olan cellemeleri de sizin için kontrol ediyor ve böylece programdaki hataların otomatik olarak giderilerek yeni özelliklerin de gelmesini uğraşmadan sağlayabiliyorsunuz.

Eğer ücretsiz ancak kaliteli bir video dönüştürme programı arıyorsanız size TEncoder’ı kesinlikle önerebilirim.

TEncoder

TEncoder Ekran Görüntüleri

  • Video dönüştürme seçenekleri
  • Video dönüştürme süreci
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar