System Scheduler Gezginler İndir Uygulama Zamanlama – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

System Scheduler sisteminiz üzerinde bulunan uygulama, yazılım, script ve benzeri dosyaları zamanlayarak çalıştırmanıza olanak tanıyan küçük ve kolay kullanımlı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program kullanıcılara büyük bir esneklik ve birçok özelliklik sunmak için geliştirilmiştir. Aynı zamanda unutmamanız gereken önemli randevularınız için programa hatırlatmalar ekleyebilirsiniz ve zamanı geldiğinde açılabilir pencereler yardımıyla program size unutmamanız gereken randevularınızı hatırlatır.

System Scheduler ile görevler, uygulamalar, hatırlatmalar ve diğer tüm özellikler her dakika,
, , , ay veya için ayarlanabilir. İsterseniz farklı varyasyonlar kullanarak belirli aralıklarla çalıştırılmak üzere uygulamalarınızı zamanlayabilirsiniz.

Program içerisinde bilgisayarınız başında olmadığınız zamanlarda açık olan pencereleri takip edebilmeniz için geliştirilen bir pencere izleme özelliğide yer almaktadır. Bu özellik sayesinde isterseniz açık olan pencerelerin kapatılmasıyla ilgili programa görevler atayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan tüm uygulama, program ve diğer çalıştırılabilir eylemler için zamanlamalar ayarlamak için kullanabileceğiniz System Scheduler‘ı denemenizi öneririm.

System Scheduler

Lisans: Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar