Sweet Home 3D Gezginler İndir, Sweet Home 3D Gezginler Download, Sweet Home 3D Gezginlerden Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Sweet Home 3D Plan Ekranı

İç dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkesin ihtiyaç duyabileceği Sweet Home 3D, sonucu hayal etmenize gerek kalmadan size boyutlu olarak gösteriyor. Ücretsiz programda hazırladığınız basit bir plan üzerinden dekoratif değişiklikler yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz eşyaları yerleştirmek veya duvar renklerini değiştirmek sizin elinizde. Kullanımı oldukça kolay olan program her düzey kullanıcının zevk alarak kullanabileceği kadar pratik.

Sponsorlu Bağlantılar

Programda yaptığınız çizimler ve yerleştirdiğiniz eşyalar otomatik olarak boyutlu olarak size gösteriliyor. boyutlu modeli istediğiniz gibi mouse yardımıyla çevirebilir ve istediğiniz kadar yakınlaştırabilirsiniz. Hatta evin içindeymiş gibi gezmeniz ve görüntüleri fotoğraf gibi kaydetmeniz de programın güzel özelliklerinden bazıları. Programın en güzel özelliklerinden birisi de bina planını jpeg olarak yükleyebilmeniz. Bu planı verdiğiniz gerçek boyutlara göre ölçeklendirebilen program size en gerçekçi sonucu verecek. Sweet Home 3D içerisinde pek çok mobilya, aksesuar ve renk seçeneği sunuyor ama bu sayfadan kütüphaneyi geliştirmeniz mümkün.

Kısacası iç dekorasyon yapmak istiyorsanız ancak sonuçtan emin olamıyorsanız en doğru cevabı sizin için Sweet Home 3D verecek.

gezginlerr

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizceFransızcaPortekizceitalyancaispanyolca
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:eTeks
Sponsorlu Bağlantılar