StartupStar Gezginler İndir Windows Başlangıcı Kontrol Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

StartupStar Windows ile birlikte başlayan programları denetlemek için kullanabileceğiniz bir Windows açılışı kontrol programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay ve karışık olmayan bir arayüze sahip programın sunduğu başlangıç kontrol seçenekleri sayesinde hangi programların Windows ile başlatılacağını seçebilir, izniniz olmadan başlamasını istemediğiniz programları engelleyebilirsiniz.

StartupStar bu özelliklerin yanında başlangıç için yeni girdiler oluşturmanıza, düzenlemenize ve var olan girdileri silmenize imkan tanır.

Program sahip olduğu geri yükleme sistemi sayesinde başlangıç ayarlarınızda yaptığınız değişiklikleri geri almanıza izin verir.

Programın özellikleri şunlardır:

 • Windows ile başlayan programları görüntüleme:
 • Bu özellik sayesinde Windows ile başlayan programları listeleyebilir ve hangisini devre dışı bırakacağınıza karar verebilirsiniz.

 • Windows başlangıcını tamamen kontrol altına alma:
 • StartupStar ile otomataik olarak başlayan uygulamaları değiştirebilirsiniz. Yeni uygulamalar eklemek veya var olanları silmek mümkündür. Herhangi bir hizmet, uygulama ya da program kontrol edilebilmektedir.

 • Devre dışı bıraktığınız programların yeniden aktifleşmesini engelleme:
 • StartupStar’ın sahip olduğu güvenlik duvarı normal şartlarda devre dışı bıraktığınız halde tekrar aktifleşen programları engelleme yeteneğine sahiptir. Böylece sildiğiniz halde bir sonraki Windows açılışında geri gelen program, hizmet veya uygulamadan tamamen kurtulabilirsiniz.

  StartupStar

  Lütfen yorumlarınızda StartupStar crack, StartupStar serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  StartupStar Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar