Sprint.im – Çevrimiçi Proje Yönetimi Aracı (sprint.im/) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Son larda farklı mekan ve zamanlarda çalışan bireylerden oluşan proje grupları özellikle bilişim projelerinde vazgeçilmezlerden birisi haline geldi. Bu serbest çalışma trendi dünyanın tüm ülkelerinde gitgide daha fazla tercih ediliyor.

Uzaktan yürütülen bu projelerin yönetiminde klasik ofis yöntemleri kullanılamadığından dolayı yöneticiler de çeşitli alternatif arayışlarına girdiler. İşte Sprint.im bu uzaktan çalışma ve proje yönetim sistemini oldukça kolay hale getiren web uygulamalarından bir tanesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak sunduğu hizmetler arasında şunlar bulunuyor:

– adet proje ekleme- 50 MB veri depolama alanı- Proje başına aynı anda en fazla adet fikir- Sınırsız kullanıcı- SSL güvenlik sertifikası

Daha fazla kapasiteye ihtiyaç duyan kullanıcılar için elbette ücretli üyelik seçenekleri de mevcut. Ancak ufak ekiplerle çalışan proje yöneticileri için ücretsiz versiyon fazlasıyla yeterli olacaktır.

Proje yöneticileri Sprint.im içerisinde takım üyelerine görevler atayabilirler. Ayrıca fikirlerin paylaşıldığı bölümde yer alan fikirler takım üyelerine atanabilir. Öncelik sırası, fikir derecelendirmesi ve tamamlanma istatistikleri de yine Sprint.im tarafından sunulan servisler arasında.

Sprint.im

Lütfen yorumlarınızda Sprint.im crack, Sprint.im serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Sprint.im Ekran Görüntüleri

  • Sprint.im Ana Sayfası
  • Sprint.im Yönetici Paneli
  • Sprint.im Fikir Ekleme Paneli
  • Sprint.im Görev Atama Ekranı
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar