Split Pic Gezginler İndir iPhone ve iPad için Fotoğraf Efekt ve Kolaj Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Split Pic uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf efektlendirme ve filtreleme uygulaması. Onu diğerlerinden ayıran noktası ise sadece efekt ve filtreler değil aynı zamanda gelişmiş ve kompleks fotoğraflar üretebilme yeteneği.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yetenekler arasında fotoğraflar üzerinde kendinizi klonlayabilme, beden parçalarınızı değiştirebilme, hayaletinizi yapabilme ve tüm bunları kombine ederek neredeyse sınırsız bir olanak sunma yer alıyor. İçerisinde hazır gelen temaları kullanarak size yol gösteren uygulama böylece karmaşık fotoğraflar üretirken kafanızın karışmasına engel oluyor.

Birden fazla fotoğraf çektikten sonra bunları hikaye haline getirmenize, zoom yapma ve uzaklaştırma özelliklerini kullanmanıza, ön ve arka kamera arası değişimlere, farklı yüzleri tek bir yüzde birleştirmeye ve neredeyse fotoğraftaki herşeyin detaylarıyla oynamanıza imkan veren Split Pic uygulaması aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor.

Eğer standart filtreler ve basit fotoğraflardan sıkıldıysanız kesinlikle denemenizi öneriyorum. Uygulama içerisinde ufak meblağlarla satılan geliştirmeleri alarak daha da gelişmiş seçeneklere sahip olabilir ve reklamları kaldırabilirsiniz.

Split Pic

Split Pic Ekran Görüntüleri

  • Farklı resim kolajları
  • Binlerce farklı efekt
  • Kendi resimleriniz ya da hazır resimler
  • Klonlama yapın
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar