Special Image Player Gezginler İndir Resimler ile Slayt Şovu Hazırlama – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Special Image Player kullanıcıların sevdikleri resimleri kullanarak slayt şovları oluşturmaları ve bu oluşturdukları slayt şovlarını görüntüleyebilmeleri için tasarlanmış, kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde slayt gösterileri oluşturmak oldukça kolaydır. Images bölümü altında Slayt gösterisi oluşturacağınız resimlerin bulunduğu klasörü seçtikten sonra resimlerin arasında ne kadarlık bir geçiş süresi olması gerektiğiniz ayarlayabiliyoruz.

Layout bölümü altında resimlerin ekran üzerinde yer alacağı pozisyonu, arka planı veya düz arka plan rengini seçebiliyoruz.

Transition bölümündeyse program içerisinde yer alan ve resimlerin geçişi sırasında kulllanılabilecek 100’den fazla geçiş efektinden istediğimizi resimlerimiz üzerine uygulayabiliyoruz.

Kolayca slayt şovları hazırlamak isteyen kullanıcılarımızın gerçekten çok işine yarayağını düşündüğüm Special Image Player, gerçekten çok kullanışlı ve yararlı bir program.

Not: Program kurulum sırasında üçüncü parti uygulamaların kurulumu için kullanıcılardan izin istemektedir. Bu yüzden kurulum sırasında dikkat etmenizi öneririm.

Special Image Player

Special Image Player 2.0 için

peki müziği nasıl koyacağız ?

1201- 14:24:3

Special Image Player

Lisans: Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar