Spamihilator Gezginler İndir Anti-Spam Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Spamihilator e-posta istemciniz ve internet arasında çalışarak size gelen e-postaları inceliyor ve istenmeyen, gereksiz, spam postaları filtreleyerek size zaman kazandırıyor. Bu işlemleri yaparken tamamen arkaplanda çalışan ve sizi hiç rahatsız etmeden görevini yerine getiren bu ücretsiz spam belirleyici program posta kutunuza gelen reklam ve virüs içeren istenmeyen e-postalardan sizi koruyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sahip olduğu spam belirleyici kurallar ile e-posta üzerinde inceleme yaparak e-postanın istenmeyen bir e-mail olma olasılığını hesaplayan Spamihilator kesin bir sonuca vararak e-postayı gerekli klasöre yönlendiriyor. Kullanıcı tarafından yapılan ayarlamalar ile geliştirilebilen program geçtikçe mesajlarınızı sizden daha iyi tanıyor ve devamlı olarak daha iyi oranlarda e-posta engellemesi gerçekleştiriyor.

Ek olarak Spamihilator kelime filtresi kullandığından, mesajlar üzerinde anahtar kelime araması gerçekleştirerek te e-posta tanımlaması yapabiliyor. Dilerseniz sizin belirlediğiniz kelimeler veya kullanılan genel terimler ile kişiselleştirerek bu ücretsiz anti-spam programından istenmeyen e-postalardan kurtulma konusunda daha fazla faydalanabiliyorsunuz.

Not: İngilizce olmasına rağmen sahip olduğu dil paketi ile Türkçe desteği de sunan Spamihilator programına ait dil paketi dosyasını buradan indirebilirsiniz.

* Program nerdeyse tüm e-posta istemcileri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Outlook 2000/XP/2003/Express, Eudora, Mozilla Thunderbird, IncrediMail, Pegasus Mail, Phoenix Mail, Opera vb. …

Spamihilator


Spamihilator 1.5.0 için

hızlı indirdim. şimdilik sorun yok

2201- 17:05:0


 • Spamihilator 1.5.0 için

  teşekkürler çalışmalarınızda başarılar.

  201- 16:34:3

 • Spamihilator

  Spamihilator Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar