Sothink SWF Decompiler-Gezginler- Türkçe Flash Bölme Programı Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Image

Flash videolar bulmanızı kolaylaştıracak kaliteli bir uygulama…

Sponsorlu Bağlantılar

Sothink SWF Decompiler size çevrimiçi videolar ve animasyonlar bulmanızı sağlayan bir uygulamadır. Flash videolar ve animasyonlar yayınlamak için popüler bir biçimidir, bu yüzden içinde tüm çeşitli unsurları ayıklamak için bir program olması gerekir.  Bir SWF dosyasını oluşturan çeşitli unsurları ayıklama yeteneğine sahip bir araç: Sothink SWF Decompiler bu programlardan biridir. Yazılım ses, metin ve daha fazlasını içerir. Sothink SWF Decompiler hızlı ve verimli bir iş yapar, ama aynı zamanda kullanımı çok kolaydır.

Program popüler şerit tarzı araç çubuğu ile kullanıcı dostu bir arabirime sahiptir. Sürükle ve bırak desteği vardır. Flash film açıldıktan sonra, Sothink SWF Decompiler doğru oynamak ve sağ taraftaki panelde yapısını görmek mümkündür.

Tüm elemanlar, daha sonra daha fazla çalışma için bir Flash editörü kadar açılabilir. Sothink SWF Decompiler da herhangi bir SWF filmleri veya bir web sitesinde görmek animasyonlar yakalamak için kullanışlı bir araçtır.  Maalesef sadece Internet Explorer ile çalışır. Birçok kullanıcı Firefox veya Google Chrome tercih etsede programın tek eksiği bu yöndedir…

gezginlerr

Sponsorlu Bağlantılar