Social Lite Gezginler İndir Sosyal Ağ Uygulaması (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Social Lite sosyal ağ hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden basit bir şekilde yönetmeniz için geliştirilen başarılı bir yazılımdır. Farklı pencereler açarak sosyal ağ hesaplarınızı yönetmek bazen sıkıcı bir hal alabilir ama Social Lite, basit ve sade arayüzüyle bu işi bizler için çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Bundan sonra sadece Social Lite uygulamasını kullanarak TwitterFacebook ve Gmail hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden kolaylıkla kontrol edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcınızda farklı farklı pencerelerde hesap açmakla uğraşmaktansa bir seferliğine Socia Litel ile giriş yaparak tüm hesaplarınızla sürekli olarak bağlantı halinde kalabilir, mesajlaşmalarınızı ve arkadaşlarınızın cellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Programın ücretli sürümünde aynı anda birden fazla facebook, twitter veya google hesabını yönetmek gibi güzel bir seçenekte bulunmakta. Sonuç olarak Social Lite tarayıcılar üzerinde farklı sayfalarda sosyal ağ hesaplarıyla uğraşmaktan sıkılanlar için tam anlamıyla bir çözüm sunuyor.

Social Lite

Social Lite Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar