Smart Photo Import Gezginler İndir Dijital Fotoğraf Düzenleyicisi ve Yöneticisi – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Smart Photo Import programıyla resim klasörlerinizdeki kaosu tamamen kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf klasörlerinizin anlamsız dosya adlarıyla ve son derece düzensiz yığılmalarıyla sık sık karşılaşıyor musunuz? Klasörleriniz, bilgisayarınızı yönetilmeyecek derece kaplıyor mu? Dijital Ortam Düzenleyicisi ve Sıralayıcısı olan bu yazılım fotoğraf klasörlerinizle sorunlarınızı çözecek. Büyüyen resim klasörlerinize toplama ve sınıflandırma işini artık Smart Photo Import’a bırakabilirsiniz.

Başlıca özellikleri:

 • Kameranızdan, flash bellekten ve hafıza kartından fotoğrafları ve videoları alarak onları kopyalamak ya da seçilen bir hedef bölgeye aktarmak gibi işlemleri yürütürken; özneye, tarihe ya da başka bir kritere göre otomatik yeniden adlandırma yaparak farklı görevleri aynı anda yerine getirir.
 • Özelleştirilmiş düzenleme kriteri sayesinde ihtiyacınız olan tüm klasörleri oluşturur.
 • Programın diğer bir görevi de bilgisayarınızdaki ortam dosyalarını istediğiniz her zaman yeniden düzenlemesidir. Dosyalarınızı yeniden düzenlemeye ve adlandırmaya hazır etmek için farklı yeniden adlandırmalar düzenleme seçenekleri belirleyerek onları Windows Explorer’dan Smart Import tarayıcısına sürükleyip bırakabilirsiniz.
 • Eğer bir da ya da sadece bir içinde yüzlerce fotoğraf çeken bir fotoğrafçıysanız, bilgisayarınızda fotoğraflarınızı düzenleyen, onları sıraya koyan ve anlamlı şekilde adlandıran hızlı bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız.  Smart Photo Import, tüm bunları gerçekleştirecektir.
 • Smart Photo Import

  Lütfen yorumlarınızda Smart Photo Import crack, Smart Photo Import serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Smart Photo Import Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar