Sleep Sounds Free Gezginler İndir Android İçin Rahatlatıcı Sesler Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Android için Sleep Sounds uygulaması, uykuya dalmanızı kolaylaştıran dinlendirici ve rahatlatıcı sesler içeren bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uyku, sağlık, bilinç ve ruh için mutlaka gerekli olan bir aktivitedir. Bu sırada dinlenmek şarttır. Bu sırada yenileniriz, tazeleniriz ve sonraki için ihtiyacımız olan enerjiyi toplarız. Uyku eksikliği çok sayıda insanın sorunudur ve bu sadece fiziksel enerjimizi düşürmekle kalmaz aynı zamanda sağlığımızı da tehdit eder. Dolayısıyla uykumuzu yeterli oranda almak, fiziksel gücümüzü kaybetmemek için rahat bir atmosferde tam olarak dinlenmeliyiz.

Sleep Sounds uygulaması, sizin uyumanızı ve rahat bir atmosferde dinlenmenizi sağlayan sesler içerir. Doğa seslerinin ağırlıklı olduğu bu uygulamada kuşlar, şelale, kamp, rüzgar, nehir kumsal seslerinin de içinde bulunduğu çok sayıda ses mevcuttur. Eğer birbirini tekrarlayan seslerle uykuya dalmak isterseniz onun için de
, ritmik ses gibi sesler bulunmakta.

Bu uygulamadaki sesleri dinleyerek dinlenme hissini doyasıya yaşayacak uykuya rahtça dalacaksınız. Tüm diğer gürültülerden uzaklaşarak rahat bir uyku çekip sabaha dinç uyanacaksınız. Favori ses birleşimlerinizle bir çalma listesi oluşturabilirsiniz.

Sleep Sounds Free

Sleep Sounds Free Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar