SiteXposure Gezginler İndir Web sitesi analiz ve SEO Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

SiteXposure programı web sitenizin içeriğinin kalitesini kontrol etmenizi ve web sitenizi daha rahat bir şekilde takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Siteniz hakkında sadece istatistik veriler sunmayan program aynı zamanda içeriklerinizde yer alan değişiklikleri, hacklenme bilgilerini veya beklenmedik arızaları da tespit edebiliyor ve sizi bilgilendiriyor.

İçeriklerinizde yer alan kırık linkleri bulabilen, zararlı sitelere verdiğiniz linkleri tespit edebilen, güvenlik açıklarına karşı önlenler alabilen ve SEO yani arama motoru optimizasyonu konusunda da önerilerde bulunan programı her webmasterın kullanmasını öneriyorum.

Aynı zamanda XML site haritaları yaratıp otomatik olarak arama motorlarına da gönderebilen SiteXposure programı web sayfanızın yer aldığı sunucuları otomatik olarak pingleyebiliyor ve böylece sunucunuzda varolabilecek çökme ve hatalara karşı sizi bilgilendirebiliyor.

Eğer analizleriniz sırasında çevrimiçi olma şansınız yoksa elde ettiğiniz raporları export ederek offline yani çevrimdışı olarak da kolayca inceleyebilir ve böylece vaktinizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

SiteXposure

SiteXposure Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar