ShareAlarmPro 1.8.6 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ShareAlarmPro network yöneticilerinin ve kullanıcıların ağ üzerinde yaptığı paylaşımları incelemeye yarayan bir network aracı. ShareAlarmPro kullanarak ağ üzerinde yapılmış güvenli paylaşımlara erişmeye çalışan kullanıcıları tespit edebilir, özel dosyalara ulaşmak isteyen ve ulaşan kullanıcıların adımlarını takip edebilirsiniz. Logları kaydeden bu program ile ağ üzerindeki paylaşılan dosyalarda yapılan hertürlü deneme, ulaşma, bağlanma, kopma gibi işlemleri bu program üzerinden görebilir dosyalar üzerindeki izin değişimlerini takip edebilirsiniz. is a network tool that allows network administrators and users perform a network shares monitoring.

ShareAlarmPro günvelik işlem log analizci tabanlı bir izinsiz veya izinli giriş saptama sistemi içermektedir. Bu yazılım aynı zamanda sizlere çalışma ağınızdaki tüm paylaşımları görüntüleme imkanınıda sunuyor. İsterseniz açıp kapatabilceğiniz bu yönetici paylaşlımlarının yanı sıra paylaşılan kaynaklara bağlanan kullanıcı sayısını ve bilgisinide görüntüleyebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Version 1.8.ile güncellenen ağ paylaşım erişim görüntüleme sistemi ile bu yazılımı ağ dosya güvenliğiniz için bilgisayarınızda bulundurmak istiyeceksiniz.

ShareAlarmPro 1.8.

Lütfen yorumlarınızda ShareAlarmPro 1.8.crack, ShareAlarmPro 1.8.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

ShareAlarmPro 1.8.Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar