Security Task Manager 1.7d Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Security Task Manager size bilgisayarınızda çalışmakta olan tüm işlemler (uygulamalar, DLLler, BHOlar, ve servisler) hakkında detaylı bilgi vermek için tasarlanmış bir güvenlik yöneticisidir. Her bir işlem için, Windows Görev Yöneticisini geliştirir ve size güvenlik risk derecesini, işlem açıklamasını, dosya yolunu, CPU kullanım grafiğini, başlangıc zamanını, yerleştirilmiş gizli ek fonksiyonlarını (örnek olarak klavye izleme, autostart girişleri, ve tarayıcı yönetimi veya işletimi), görünür pencere, systray programı, DLL veya Internet Explorer eklentisi gibi işlem türünü belirtir.

 

Güvenlik risk derecesi sizlere çalışmakta olan işlemin spyware, malware, trojan veya keylogger olma potansiyeli hakkında bilgi vermek amacında geliştirilmiş bir özelliktir. Aynı zamanda bu yazılım sizin internet ve bilgisayar aktivitelerinizi izleyerek, klavye girişlerinizi görüntülüyor ve sizleri herhangi bir sistem kaydı değiştirildiğinde uyarıyor. Bu işlem izleyicisi aynı zamanda hayalet işlemleride belirleme özelliğine sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık bu yazılım ile bigisayarınızda olup biten tüm işlemleri takip edebiliceksiniz ve hatta program sizleri güvenliğinizin tehlikeye girebilceği zamanlarda önceden uyarıcak. Versiyon 1.7d ile Windows Vista desteği daha iyi duruma getirilmiş ve bir kaç dil desteği daha eklenmiş.

Security Task Manager 1.7d

Lütfen yorumlarınızda Security Task Manager 1.7d crack, Security Task Manager 1.7d serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Security Task Manager 1.7d Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar