SecureZIP Gezginler İndir Güvenli Sıkıştırma Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

SecureZIP Windows işletim sistemi için tasarlanmış bir veri şifreleme koruma teknolojisine sahip sıkıştırma programıdır. Microsoft Outlook Express ile senkronize çalışması dolayısı ile de sıkıştırılan dosyalar hem daha az yer kaplıyor hem de en güvenli yollardan taşınabiliyor. Şifreyi bilmeyen birisinin çözmesi imkansız olan şifreleme sistemi sayesinde bilgisayarınızda zarar gelmesini yada çalınmasını önlemek istediğiniz dosyaları SecureZIP ile rahatça koruyabilirsiniz. Deneme sürümünün süresi bitince programın sitesine gidip satın almak isteyebileceğiniz oldukça hızlı çalışan kolay bir arayüze sahip başarılı bir program.Gelen epostalarınız veya takvim kayıtlarınızı bile şifreleyebilirsiniz. Ve hatta bu şifrelenmiş dosyaları Microsoft Outlook ile direkt olarak gönderebilirsiniz.

Yeniden şifreleme sistemi ile şifrelenmiş epostalarınızı indirmeden veya kaydetmeden direkt olarak düzenleyin ve böylece zamandan kazanın.

Sponsorlu Bağlantılar

SecureZIP Özellikleri: 

 • Dosya adı şifrelemesiBu sayede dosya isimlerini dosya boyutlarını ve şifrelediğiniz dosyalar ile ilgili diğer hiçbir veriye ulaşılamayacak.
 • Kullanımı kolay arayüzSecureZIP veri korumasını o kadar kolay yapar ki. İşlemleri bir kaç adım içinde bitirebilir ve istediğiniz verileri korumanızı sağlar.
 • Otomatik dosya silmeSecureZIP silinmiş dosyaları düzenleyebilir. Silinen dosyaları kurtarmak için de kullanılabilir. Ancak sadece bu program ile şifrelenmiş dosyalar için geçerlidir.
 • Ve daha bir çok özellik…
 • SecureZIP

  Lütfen yorumlarınızda SecureZIP crack, SecureZIP serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  SecureZIP Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar