SecureNotes Gezginler İndir Güvenli Not Saklama Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows için Secure Notes programı, parolalarınızı, site girişlerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, özel planlarınızı ve benzeri notlarınızı saklayabileceğiniz güvenli not alma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin için gizlilik teşkil eden ve kimsenin görmeyeceği bir yerde tutmak istediğiniz tüm notlarınızı bu uygulama ile saklamanız mümkün. Parolalarınız, kredi kartı bilgilerinizi, özel planlarınız, fikir ve düşünceleriniz… Kısacası sizin için özel olan ne varsa tümünü güçlü şekilde şifrelenmiş ve ulaşması kolay olan bu ortamda güvenli şekilde saklayarak yönetebilirsiniz.

Tüm bilgilerinizin tek yerde toplanmış olması, güçlü şekilde korunması ve güvenliğinin sağlanması, istendiği zaman hızlı ve kolay şekilde erişilebilmesi, size her şeyi yönetme konusunda yardımcı olacak.

Secure Notes, saklamak istediğiniz birbirinden farklı bilgiler için farklı veri tabanı dosyaları oluşturmanızı sağlar. Örneğin, parolalarınızı saklamak için ayrı, fikir ve düşüncelerinizi saklamak için ayrı veri tabanı dosyası yaratabilirsiniz. lük kullanacağınız notlar için de yine ayrı bir dosyanız olabilir. İstediğiniz sayıda farklı dosya oluşturma olanağı veren Secure Notes ile not almayı daha çok seveceksiniz.

SecureNotes

SecureNotes Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar