Secunia Personal Software Inspector Gezginler İndir Programlar Güncelleme Takip Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Secunia PSI ile bilgisayarınızda bulunan yazılımları tarayabilir, kontrol edebilir ve güvenliklerini güncellemerine göre takip edebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki yazılımların kullanım sürümlerinin ve sürelerinin ne olduğunu bu yardımcı program ile tarayabilir ve yeni sürümleri bulunan programlarınızın yeni versiyonlarını indirebilirsiniz. Secunia Personal Software Inspector ile bilgisayarınızdaki programların güvenliklerini sağlayabilir ve programlarınızı her zaman en son sürümde tutabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarını en aza indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay ve kullanışlı arayüzü ile anında tarama yapabilir ve eski sürüm programlarınızı bulup direkt olarak güncelleme yamalarını veya yeni sürümlerini indirebilirsiniz. Forum desteği sağlayan Secunia ile programlarınız hakkında detaylı bilgileri de diğer kullanıcılar vasıtasıyla elde edebilirsiniz.

Önemli! Programın ücretsiz versiyonunu kullanmak için kurulum esnasında Personal versiyonunu seçiniz. Diğer versiyon ücretli ve daha gelişmiş küçük şirket versiyonudur (Network Software Inspector).

Secunia Personal Software Inspector


Secunia Personal Software Inspector 2.0.0.400için

DuMaN58

Bence çok güzel. Arkadaşa katılmıyorum ve benim pcde kolay yüklendi.

Artı Yönleri: Kolay kullanım ve sade

201- 12:27:4


 • Secunia Personal Software Inspector için

  bence dandik bişey cok zor yüklünüyo vede yüklenincede o kadar iyi deyil

  2200- 15:17:1

 • Secunia Personal Software Inspector

  Lütfen yorumlarınızda Secunia Personal Software Inspector crack, Secunia Personal Software Inspector serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Secunia Personal Software Inspector Ekran Görüntüleri

 • Secunia PSI Ana Ekran
 • Secunia PSI Ayarlar
 • Secunia PSI Tarama
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar