Runlator Gezginler İndir Program Zamanlama Uygulaması – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Runlator programını kullanarak bilgisayarınızda açılmasını istediğiniz dosya ve programları zamanlayabilir, böylece bilgisayar başında olmadığınızda da işlemlerinizin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle indirme programları gibi her zaman kullanmak istemediğiniz ancak belli vakitlerde (gece gibi) çalışmasını istediğiniz programlar için ideal bir uygulama diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Zira bilgisayarı açık bıraktıktan sonra programları her zaman çalıştırma fırsatımız olmuyor ancak Runlator ile bu sorun kolayca çözülüyor. Program içerisinden zamanlamak istediğiniz programın adresini giriyorsunuz ve hangi tarihte açılmasını istediğinizi belirtiyorsunuz. Bilgisayarınız açık durduğu sürece Runlator istenilen uygulamaları o tarihte açabiliyor.

Aynı zamanda daha zamanladığınız programların bir listesini tutması sayesinde herhangi bir nedenle yeniden aynı programı zamanlamak istediğinizde herşeyi yeniden girmenize gerek kalmıyor ve tek yapmanız gereken liste içerisinden seçim yapmak oluyor. Programın ücretsiz ve kolay kullanılır olması ise diğer artılarından bir tanesi.

Runlator

Runlator Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar