Romantic Photo Gezginler İndir Resim Düzenleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Romantic Photo önemli anları yakalayan fotoğraflarınızı daha da özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir resim düzenleme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kullanışlı resim editörü sunduğu 30’dan fazla resim filtresi ya da fotoğraf filtresi sayesinde düğün fotoğrafı, nikah fotoğrafı, gelin fotoğrafı veya damat fofoğrafı gibi fotoğraflarınıza bambaşka bir hava katabilmektedir.

Programın sahip olduğu resim efekti arşivinden dilediğiniz birini seçerek anında fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz. Bu geniş fotoğraf efekti arşivi kenar bulanıklaştırma, renk sıcaklığını arttırma, kenar yumuşatma ve daha birçok hazır kalıbı fotoğraflarınıza herhangi bir ayar yapmadan uygulamanıza imkan verir.

Romantic Photo odak ayarlama özelliği sayesinde fotoğrafınızın belirli bölümlerini keskinleştirirken geri kalan kısmını bulanıklaştırmanıza olanak verir. Fotoğrafınıza uygulanan efektlerle birleştiğinde oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Program genel olarak temiz bir arayüze sahiptir ve fotoğraflarınıza hızlı bir şekilde filtreler ve efektler uygulamanıza olanak verir.

Romantic Photo

Lütfen yorumlarınızda Romantic Photo crack, Romantic Photo serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Romantic Photo Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar