RODE Oyunu Gezginler İndir Online RPG Oyunu – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Ejderha sürebileceğiniz, fantastik dünyasında kaybolabileceğiniz bir online rol yapma oyunu (MMORPG) arıyorsanız doğru adrestesiniz. RODE (Rise of Dragon an Era) sizleri gizemli karakterlerin ve yaratıkların olduğu, ejderhaların hüküm sürdüğü bir evrene davet ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuna girdiğiniz anda iki lord ejderhası arasında seçim yapmanız gerekiyor. Bu lordlardan Firean batıyı temsil ederken Azurian doğuyu temsil ediyor. Bu iki lord ejderhadan birini seçerek oyunun başında tarafınızı belirlemiş oluyorsunuz. İki taraf için de 3’er tane farklı ırk seçimi şansı sunuluyor. ırktan birini seçtikten sonra size sunulan toplamda farklı sınıftan uygun olanı seçerek oyuna giriş yapıyorsunuz.

Oyunu diğer free-to-play oyunlarından ayıran önemli noktalardan biri de detaylı karakter tasarımı sunması. Karakterinizi deri rengine kadar ayarlayabilir, saçını ve yüz şeklini değiştirmenin dışında sürüyle detayını farklılaştırabilirsiniz. RODE’nin amacı her oyuncunun hiçbir oyuncununkine benzemeyen bir karakter yaratmasını sağlamak. Ki bu konuda oldukça başarılı bir iş çıkarmış.

Oyundaki combat sistemi, havada ve yerde çarpışmaya olanak sağlıyor. Yanınıza destek olabilmesi adına hayvanlar veya farklı yaratıklar alabiliyorsunuz. Bu konuda bol çeşitliliğe sahipsiniz. Ejderhalar da bu çeşitliliğe dahil.

RODE, içerisinde pek çok görev ve ödül barındırıyor. Oyun süreniz boyunca sizi oyunda tutacak bir sürü görev bulabiliyorsunuz. Ödülleri de tatminkar olan bu görevler sizi oyuna daha çok bağlıyor.

Tüm saydığım bu özelliklerin dışında bir MMORPG oyunu için harika grafikler içerdiğine de değinmek gerek. Bu güzel grafiklerine rağmen yüksek sistem ihtiyaçları istememesi de grafiklerin tadını rahat çıkarmanızı sağlıyor. Sadece, oyunu kurmak için GB‘lık bir alanınız olması gerektiğini hatırlatayım.

Rode Minimum Sistem İhtiyaçları

İşletim Sistemi: Windows Vista/XP/2000/Win7/Win(95/98/ME/NT/Server desteklemiyor)İşlemci: PENTIUM DUAL CORE 2.1XRAM: 1GBSabit Disk: 10GBEkran Kartı: GEFORCE 4600GT 256MBDirectX: 9.0c

RODE, ücretsiz MMORPG arayanların doğru adreslerinden biri. Özellikle benim gibi ejderha meraklıları hiç beklemeden oyuna başlasın derim.

RODE Nasıl Oynarım?

Yukarıdaki “Oyuna Git” butonuna tıklayarak kayıt olacağınız sayfayı açacaksınız. Kaydınız tamamlandıkran sonra oyunun indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada ister oyunu tarayıcınız üzerinden kısım halinde indirin, isterseniz de oyun için özel hazırlanan “downloader” programını kullanarak indirin. Tercih sizin.

Hepinize şimdiden iyi ejderha sürmeler dilerim.

RODE

RODE için
anonim anomin

WoW cakması görüntüler filan healt bar harita yeri filan aynı sekilde yapılmıs hatta mountlar bile cok benziyor …

1201- 00:03:5

RODE

RODE Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar