Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip Gezginler İndir Bilgi Kaydı Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Her türlü işletme ve şahsi kullanımlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Tanımlana bilinir gelir ve gider tanımları, istenilen tarihlere gelir veya gider girişleri, ayrıntılı raporlama seçenekleri ve diğer hiç bir gelir gider programlarında olmayan ek değer mantığı ile de her türlü işletmeye çok rahatlıkla ayak uydurabilmektedir. Kullanıldığı işletmeler de “boyundan büyük iş yapıyor.” benzeri cümleler duymak beni mutlu eden yönlerden biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programı ticari amaç gütmekten ziyade, piyasadaki diğer işe yaramaz bazı programlara fazla fiyat çekilmesi nedeniyle siz değerli kullanıcılara bir hediyemdir. İstenilen tarih ve
e dilerseniz müzik eşliğinde mesajınızı hatırlatma özelliği vs. Sizin için kolay ve çok kullanışlı özellikleri ile vazgeçilmezlerden biri olabilir. Defter tutmaktan veya excel, word kullanarak sıkıntı ve stres çekmeye son…

4.Sürümünün Özellikleri:

 • Lisanslama işlemi tek koda indirildi ve sınırsız yapıldı. Artık programı bir kere satın alan verilen kayıt kodu ile bilgisayarına format vb. gibi durumlarda istediği kadar program yükleme vs. yapabilecek.
 • Otomatik yedekleme özelliği eklendi.
 • Raporlar kısmına ekleme yapıldı. Artık istenilen tarihler ay ve bazında karşılaştırma yapıla bilinecek. Bu sayede kullanıcı tarih bazında gelir-gider kıyaslama, istatistik, raporlama yapabilecek.
 • Program güncelleme özelliği daha basit bir hale getirildi.
 •  

  Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip

  Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip için

  bencede çok hoş ve kullanışlı bir program, hele o ekrandaki minik kıza bittim abi, sırf onun hatrına satın aldım :D)))

  1200- 12:54:

 • Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip için

  evet, gerçekten güzel bir program, iki tane kozmetik dükkanım var ve işlerimi çok rahat görebiliyorum.. Seçenekli olması çok büyük bir avantaj mesela girişlerden bir tane değeri Dükkan Seçimi olarak yaptım ve busayede hangi dükkandan ne kadar gelir-giderim var görüyorum. Programcı arkadaşada belirttim her değerin kendine öz tanımlaması olsa çok güzel olacak.. Çünkü değerlerin hepsi bir havuzdan alıyor.. bence bu fiyata çok süper.. kolay gelsin..

  1200- 09:50:3

 • Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip

  Lütfen yorumlarınızda Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip crack, Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar