Reversian Gezginler İndir Yazıları Ters Çevirme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Çeşitli internet sitelerinde ya da sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızın yazılarının ters şekilde yazıldığını görmüşsünüzdür. İsterseniz şaka olarak isterseniz de arkadaşlarınızla şifreli bir konuşma metodu olarak yukarı dönük ters yazılar kullanmak isterseniz deneyebileceğiniz programlardan birisi de Reversian.

Sponsorlu Bağlantılar

Programa göz attığınızda sizin de fark edebileceğiniz gibi çok kolay bir kullanımı olduğunu fark edebilirsiniz. Sol bölüme yapıştırdığınız yazılar, yapıştırdığınız anda ters dönük olarak karşınıza çıkacak ve daha sonra bunu kopyalayarak istediğiniz yere yapıştırma fırsatınız olacak.

Direkt olarak farklı yerlerdeki yazıları kopyalayabileceğiniz gibi dosya (file) menüsüne girdikten sonra istediğiniz dosyayı açabilir ve böylece direkt olarak yazı dosyalarında yer alan yazıları da ters dönük olarak kullanabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de hızlı kullanılabilen program özellikle internette kendine eğlence arayanlar ve arkadaşlarını şaşırtmak isteyenler için ideal ürünlerden birisi.

lük tutmak isteyen ve bunu çok zor okunur hale getirmek isteyenler de programın bu karakter ters döndürme etkisinden faydalanabilirler.

Reversian

Reversian Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar