Rappelz Oyunu – Ücretsiz Online MMORPG Oyunu – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Karanlık ve fantastik bir dünyanın kapılarını online oyun severlere ardına kadar açan Rappelz, milyonu aşan kayıtlı kullanıcı ile başarılı, tamamen ücretsiz ve Türkçe bir MMORPG türünde online oyun. Allods Online, Castle of Heroes, Sevencore gibi dev yapımlara imza atan gPatato’nun yapımcısı olduğu Rappelz ile birçok görevden göreve koşacağız. Bunun yanı sıra eğlenceli PvP savaşlarına katılarak, eğlenceli anlar yaşayacağız.

Hemen oyuna kayıt olup ardından küçük boyutlu bir istemci dosyasını indirip sizde Rappelz’in karanlık dünyasına adım atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

zxFlash(“http://ad.zanox.com/ppv/images/programs/11321/20111223/468x60_generic_TR.swf”,””,468,60,”opaque”,”http://ad.zanox.com/ppc/?21044542C1419777272&ULP=”,”XXX”);

Diğer MMORPG’lere göre oldukça başarılı bir PvP savaş sistemine sahip olan Rappelz sadece bununla da farkını ortaya koymuyor, aynı zamanda başarılı satış mağazası ve Level yapısı ile de farklılığını konuşturan bir yapım. İki farklı Level sisteminin yer aldığı oyunda, Deneyim Seviyesi ve Mesleki Seviye bulunuyor.

Deneyim seviyesinin artması karakterimizin seviyesini belirler, Mesleki seviye ise oyunda yeni yetenekler elde etmemize yardımcı olur ve sahip olduğumuz yeteneklerin de özelliklerini arttırır.

Oyunda edineceğiniz yetenekler ve onları geliştirmeniz girişeceğiniz PvP mücadelelerinde size rakiplerinize göre üstünlük sağlayacak ve aynı zamanda yeteneklerinizi doğru şekilde kullanmanız sizi güçlü kılacaktır.

Satış Mağazası ise diğer birçok online yapıma göre çok farklı bir özellik taşımakta. Belki diğer MMORPG’lerden ayırt eden en önemli özelliğidir. Satış mağazasından belli bir ücret ödeyerek aldığınız ürünler sadece savunmaya yönelik şeyler. Yapacağınız alışveriş sonunda çok korkutucu bir savaşçı olamıyorsunuz ve böylece oyun içi adalet sağlanmış oluyor, oyunda herkes eşit olmuş oluyor.

Görev sistemi bulunan oyunda görevlerinizi eksiksiz yerine getirmeniz size meslek seçiminin kapısını açacaktır. Oyunda 10. Seviyeye kadar gerçekleştireceğiniz görevlerinizin sonunda meslek seçimi yapabileceksiniz. Oyunda farklı ırk bulunuyor ve bu ırklar kendi arasında sınıflara ayrılmıştır, bu ırkların birbirine herhangi bir üstünlüklerinin olduğunu söylemek mümkün değil çünkü her ırk doğru yetenekler ile donatılıp şekillendirildiği zaman güçlü bir hal alacaktır. İşte oyunda bulunan ırklar ve sınıfları:

 • Asura: Savaşçılar olarak adlandırabileceğimiz Asura ırkı saldırı yetenekleri gelişmiş bir ırktır. Sınıfları ise Strider, Dark Magician, Sorcerer.
 • Deva: Savunma ırkı olarak adlandırılan Deva ırkı, Asura ırkının tam aksine yeteneklere sahip bir ırktır. Sınıfları ise Holy Warrior, Cleric, Breeder.
 • Gaia: İnsanlardan oluşan ve uzak mesafe mücadelelerde üstünlük sağlayabilen bir ırk. Sınıfları ise Fighter, Kahuna, Spell Singer.
 • Karakterinizi belirleyin ve bu eşsiz dünyada yerinizi alın. Hemen ücretsiz bir şekilde Rappelz’e üye olup anında oynamaya başlayabilirsiniz.

  Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

  Rappelz


  Rappelz için

  altny01

  gerçekten kaliteli ve zevkli bir oyun.tavsiye ederm

  Artı Yönleri: Üst düzey grafikler , Çok oyuncu sayısı ,Oynanma kolaylığı

  1201- 11:51:2

  Rappelz

  Rappelz Ekran Görüntüleri

 • Ekran Görüntüsü 1
 • Ekran Görüntüsü 2
 • Ekran Görüntüsü 3
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar