RapidShare Manager (RSM) Gezginler İndir RapidShare Yöneticisi – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

RapidShare Manager programı rapidshare.com adresinden yapılan download (indirme) ve upload (yükleme) işlemlerini daha rahat yönetebilmek için yeni kullanıcılar ve gelişmiş kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz bir program.

Upload işlemlerinde programın kullanımı her tür kullanıcıya açık. Premium kullanıcılar 2.000 MB dosya boyutuna kadar upload işlemi gerçekleştirebiliyor. 100 MB’tan büyük dosyalar ise direkt indirme ve trafik ücreti dosya sahibi tarafından ödenmediği sürece sadece Premium kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Bu özellikler ile ilgili daha detaylı bilgiyi RapidShare.com Premium Zone bölümünde bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

[ PREMIUM-Account (Premium Hesap) ]Eğer RapidShare.com’da Premium Hesabınız var ise giriş isminizi ve şifrenizi Premium-Account ayarları bölümünden giriniz. Upload methodunuzuda bu bölümden belirleyebilirsiniz. (Premium, Collecter’s Zone veya Free User)

Editör Notları:

Program yükleme için gerekli olan dosyaları internet üzerinden indirip kurulumu kendi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Aynı zamanda program .NET 2.0 Framework‘e ihtiyaç duyuyor fakat bu kurulumda yükleyici tarafından gerçekleştiriliyor.

RapidShare Manager (RSM)


RapidShare Manager (RSM) için

Program açıklamalarında her türden işletim sistemi için çalışabilecek yazıyor ancak bu Program sadece Windows Vista içindir. Dikkatinize…

1200- 17:30:40


 • RapidShare Manager (RSM) için

  iyi bir program kolayca işi hallediyor.rapid share ile ilgilenenlerde olması gereken bir program

  1200- 22:39:20


 • RapidShare Manager (RSM) için

  Cok Saolun Tam indir size TSK Ve ProgRmi yapanlarada Tylerımı ıletırsen Sevinirim Tam İndir Katrosu Saolun Tavsıye ederım

  1200- 15:15:3

 • RapidShare Manager (RSM)

  Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar