Protector Plus Internet Security Gezginler İndir Antivirüs ve Firewall Paketi – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Protector Plus Internet Security bilgisayarınızı hem çevrimdışı hem de çevrimiçi tehditlere karşı koruyabilen geniş kapsamlı bir internet güvenliği programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program virüs temizleme işlemini gerçekleştiren antivirüs modülünün yanında firewall yani güvenlik duvarı sistemini de içermektedir. Güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınza gelen veya dışarı giden bağlantıları denetleyerek sisteminize gizlice sızan tehditleri engelleyebilirsiniz.

Program çevrimiçi hack koruması özelliğinin yanında çevrimdışı olarak USB cihazlardan bulaşan virüsleri engellemek için kullanabileceğiniz USB virüs koruma özelliğine de sahiptir. Bilgisayarınıza bağladığınız harici USB depolama birimlerini denetleyen program bilgisayarınıza olası virüs saldırılarını engellemektedir.

Protector Plus Internet Security kendi kendini koruyabilen yapısı sayesinde virüslerin Protector Plus Internet Security’i devre dışı bırakmasını önleyerek güvenlik seviyesini arttırmaktadır. Program aktivite görüntüleyicisi sayesinde bilgisayarınızdaki programların ve kayıt defteri girdilerinin değişimini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Programın sunduğu Entertaintment Mode bir nevi oyun modu olarak adlandırılabilir. Programın oyunlar ile çakışmasını engelleyen bu özellik oyunseverler tarafından tercih edilmektedir.

Eğer kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı bir çözüm arıyorsanız Protector Plus Internet Security size yardımcı olacaktır.

Protector Plus Internet Security

Lütfen yorumlarınızda Protector Plus Internet Security crack, Protector Plus Internet Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Protector Plus Internet Security Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar